Pomoc:Spis treści

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Od początku

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób będzie chciało włączyć się w tworzenie Internetowej Encyklopedii Szczecina, która w zamyśle jest projektem bez daty zakończenia. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że wiele osób korzysta i zna Wikipedię, która - nie ukrywamy - w wielu aspektach jest inspiracją dla twórców Internetowej Encyklopedii Szczecina. Doświadczenie pokazuje jednak, że nie wszyscy którzy znają i korzystają z Wikipedii, używali jej mechanizmów do tworzenia i edycji stron a pierwsze zetknięcie z mechanizmami oprogramowania MediaWiki (na którym oparta jest zarówno Wikipedia jak i IES) może powodować wrażenie dużego skomplikowania.

Korzystając z własnych doświadczeń wiemy jednak, że można pracować (z przyjemnością) nad opracowywaniem kolejnych haseł. Dlatego przygotowaliśmy uproszczony system pomocy, który - mamy nadzieję - pozwoli na bezproblemowe wejście w świat tworzenia Internetowej Encyklopedii Szczecina.


Informacje wstępne

Informacje podstawowe

Informacje szczegółowe

Standardy Artykułów

Inne

Wikipedia.jpg
Ta strona stanowi kompiliację treści z Wikipedii.. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą Pomoc:Spis_treści. Lista autorów jest dostępna w historii strony.