Spotkania klubowe (TV): Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: Linia 1:
'''Spotkania klubowe''' '''(1967-1969)''' – cykliczny program dla młodzieży  
+
'''Spotkania klubowe''' '''(1967-1969)''' – cykliczny program kulturalny dla młodzieży  
  
 
Kontynuacją programów był cykl [[Album z piosenkami (TV)|Album z piosenkami]] nadawany szczeciński ośrodek telewizyjny w latach 1969-1970.
 
Kontynuacją programów był cykl [[Album z piosenkami (TV)|Album z piosenkami]] nadawany szczeciński ośrodek telewizyjny w latach 1969-1970.

Wersja z 15:48, 2 lut 2020

Spotkania klubowe (1967-1969) – cykliczny program kulturalny dla młodzieży

Kontynuacją programów był cykl Album z piosenkami nadawany szczeciński ośrodek telewizyjny w latach 1969-1970.

Wybrane programy

Spotkania klubowe (2)

Program zrealizowany z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Huty Szczecin i w całości poświęcony szczecińskim hutnikom, ich zainteresowaniom, działalności kulturalnej, spędzaniu przez nich wolnego czasu.

Tematy wydania: prezentacja dorobku Zakładowego Domu Kultury przy Hucie Szczecin (m.in. spotkanie autorskie z kpt. ż.w. Zenonem Perlą, wystawa rysunków o hucie autorstwa dzieci ze Stołczyna, dziecięcy zespół baletowy pk. Haliny Gralewskiej, Zespół Pieśni i Tańca DK, chór, modelarnia prowadzona przez instruktora Mariana Grzędę, projekcje i spotkania w Młodzieżowym Kole Miłośników Filmu, albumy pamiątkowe z wycinkami z gazet lokalnych o działalności DK, klubowa kawiarnia). Rozmowy z dyrektorem naczelnym Stefanem Kijakiem, przewodniczącym Rady zakładowej Stanisławem Pulsą i kierownikiem Domu Kultury Zdzisławem Królem o historii, działalności, repertuarze artystycznym i problemach Zakładowego Domu Kultury przy Hucie SzczecinŹródłaIES64.png
Autor opracowania: Andrzej Androchowicz