II eliminacja Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski (1974)

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Okolicznościowa plakietka

II eliminacja Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski (1974) – ogólnopolskie zawody dla zawodników licencjonowanych startujących na samochodach osobowych bądź samochodach wyścigowych zgodnie z regulaminem Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizatorem imprezy na zlecenie Głównej Komisji Sportowej Samochodowej Polskiego Związku Motorowego był Automobilklub Szczeciński. Zawody przeprowadzono na Torze „Magnolia” w Szczecinie w dniach 22-23 czerwca 1974 roku.

Impreza odbyła się w ramach obchodów XXX-lecia Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa. Honorowy protektorat objął Komendant Wojewódzki Milicji Obywatelskiej w Szczecinie, płk Stefan Piątkowski.

Komitet organizacyjny

  • Lech Jerzyk – kierownik Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego
  • Marian Jędrzejczak – dyrektor Wydziału Komunikacji Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
  • Andrzej Klaus – zastępca przewodniczącego Wojewódzkiej Federacji Sportu
  • Zbigniew Królikowski – wiceprezes ds. sportowych AP Szczecin
  • Tadeusz Rek – prezes Klubu Dziennikarzy Sportowych
  • Rudolf Rusin – zastępca komendanta wojewódzkiego MO
  • Ryszard Wąsowski – kierownik Wydziału Administracji KW PZPR
  • Stanisław Wróblewski – dyrektor Wojewódzkiego Zarządu Dróg Publicznych w Szczecinie
  • Wacław Zarach – prezes AP Szczecin



Władze zawodów

Plakietki uczestników zawodów

Zespół Komisarzy Sportowych

  • Przewodniczący: Longin Bielak
  • Zca przewodniczącego: Tadeusz Władyka
  • Członek zespołu: Mirosław Toczydłowski


Kierownictwo wyścigu

  • Kierownik wyścigu: Tomasz Nieżychowski
  • Zca kier. ds. sportowych: Ewa Chomicz-Nieżychowska
  • Zca kier.ds. gospod.-techn.: Henryk Szelągiewicz
  • Sekretarz: Bożena Pudłowska
  • Kierownik parku maszyn: Andrzej Ptak
  • Kierownik komisji bezpieczeństwa trasy: Dionizy Klimas
  • Kierownik chronometrów i obliczania wyników: Janusz Litarowicz
  • Kierownik finansowy i kwatermistrz: Leon Dydkiewicz
  • Przewodniczący komisji nagród: Józef Serdyński



Program wyścigu

22 czerwca 1974 sobota

  • godz. 13.00 – trening obowiązkowy


23 czerwca 1974 niedziela

  • godz. 9.00 – trening zapoznawczy
  • godz. 10.00 – wyścig samochodów osobowych
  • godz. 11.00 – wyścig samochodów osobowych
  • godz. 11.45 – wyścig samochodów osobowych
  • godz. 12.30 – wyścig samochodów osobowych
  • godz. 13.15 – wyścig samochodów wyścigowych
  • godz. 14.00 – wyścig samochodów osobowych wszechklas



Samochody

Samochody turystyczne (osobowe)

Okładka regulaminu wyścigów
  • Grupa I – seryjne, nieulepszane samochody osobowe, produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie
    • klasa 11 – samochody do 850 ccm (Polski Fiat 126p, Seat 850, Syrena 104, Syrena 105, Trabant 601)
    • klasa 12 – samochody do 1300 ccm (Polski Fiat 125p 1300)
    • klasa 13 – samochody do 1600 ccm (Fiat 124 Sport, Polski Fiat 125p 1500)
    • klasa 14 – samochody powyżej 1600 ccm (Alfa Romeo 2000 GTV, BMW 1600)


  • Grupa II – seryjne samochody osobowe produkowane w ilości przekraczjącej 5 tys. sztuk rocznie, w których dozwolone są daleko idące przeróbki, mające na celu zwiekszenie osiągów samochodu
    • klasa 21 – samochody do 850 ccm (nie startowała)
    • klasa 22 – samochody do 1300 ccm (Dacia 1300, Fiat 128 SL, Polski Fiat 125p 1300, Skoda S 100, Trabant 601, Volkswagen 1300, Wartburg 353)
    • klasa 23 – samochody do 1600 ccm (Polski Fiat 125p 1500, Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo, Renault 12 Gordini)
    • klasa 24 – samochody bez ograniczeń pojemności (Polski Fiat 125p 1500)


  • Grupa III, IV i V – samochody produkowane w ilości poniżej 5 tys. sztuk rocznie oraz samochody prototypowe
    • klasa 35 i 50 – samochody bez ograniczeń pojemności skokowej silnika (Polski Fiat 125p 1600, Porsche Carrera RS); dodatkowo w klasie tej wystartowały samochody gr. II


Samochody wyścigowe

Samochody specjalnie skonstruowane do rozgrywania wyścigów na torach zamkniętych

  • klasa C-9 (Formuła Easter) – samochody wyścigowe napędzane zmodyfikowanymi silnikami do 1300 ccm wyprodukowanymi w krajach socjalistycznych (np. Łada, Polski Fiat 125p 1300, Wartburg 1000), które zamontowano do podwozi polskiej produkcji (Promot, Rak)



Na Torze „Magnolia”



Wyniki II el. WSMP

W wyścigach wzięli również udział zawodnicy z Niemieckiej Republiki Demokratycznej, którzy jednak nie byli klasyfikowani w Mistrzostwach Polski

Klasa Imię i nazwisko Automobilklub Samochód Numer startowy
11 Krzysztof Różewski Automobilklub Wielkopolski - Poznań Seat 850
Edward Jaroszyński Automobilklub Bydgoski - Bydgoszcz Seat 850
Henryk Kaczmarek AP Wielkopolski - Poznań Seat 850 51
12 Ryszard Grychtoł Automobilklub Śląski - Katowice Polski Fiat 125p 1300
Tadeusz Maftyjewicz Automobilklub Śląski - Katowice Polski Fiat 125p 1300
Wiesław Gawron Automobilklub Warszawski - Warszawa Polski Fiat 125p 1300
13 Włodzimierz Markowski Stomil Olsztyn Fiat 125p 1500
Bohdan Walknowski Automobilklub Szczeciński - Szczecin Polski Fiat 125p 1500 82
Stanisław Turczuk Automobilklub Dolnośląski - Wrocław Polski Fiat 125p 1500
22 Lothar Thomas Niemiecka Republika Demokratyczna Skoda
Janusz Dąbrowski Automobilklub Dolnośląski - Wrocław Fiat 128 SL 1300 36
Henryk Mandera Automobilklub Śląski - Katowice Wartburg 353 23
Andrzej Swiniarski Automobilklub Wielkopolski - Delegatura Kalisz Fiat 128 SL 1300 26
24 Błażej Krupa AMK Stomil - Olsztyn Renault 12 Gordini 10
30 i 50 Ksawery Frank Automobilklub Warszawski - Warszawa Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo
Jan Frank Automobilklub Warszawski - Warszawa Polski Fiat 125p 1500
50 Adam Smorawiński KM Winogrady - Poznań Porsche Carrera RS 01
Błażej Krupa AMK Stomil - Olsztyn Renault 12 Gordini 10
Lelio Lattari Automobilklub Warszawski - Warszawa Alfa Romeo 2000 GTV 90
Wszechklasy Adam Smorawiński KM Winogrady - Poznań Porsche Carrera RS 01
Błażej Krupa AMK Stomil - Olsztyn Renault 12 Gordini 10
Janusz Dąbrowski Automobilklub Dolnosląski - Wrocław Fiat 128 SL 1300 36
C-9 sam. wyśc. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski - Katowice Polski Fiat
Józef Kiełbania Automobilklub Radomski - Radom Rak Promot
Heinz Melkus Niemiecka Republika Demokratyczna Melkus Special





Wycinki prasowe



Zobacz także



Bibliografia



Logo pomeranica.jpg
Autor opracowania: Andrzej Androchowicz