Bogdan Jaroszewicz

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Wersja z dnia 22:01, 3 sie 2012 autorstwa Woti (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „{{Osoba infobox |osoba= Bogdan Jaroszewicz |grafika_osoba=Bogdan_Jaroszewicz_2012.jpeg |grafika_opis= Bogdan Jaroszewicz (2012) |funkcja=[[Wiceprezydent Miasta Sz...”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Bogdan Jaroszewicz
Wiceprezydent Miasta Szczecin
brak zdjecia
Bogdan Jaroszewicz (2012)
Data urodzenia 11 sierpnia 1974
Miejsce urodzenia Szczecin
Lata działalności {{{lata_dzialalnosci}}}
Tytuły i nagrody mgr socjologii
Narodowość Polska


Bogdan Jaroszewicz – ur. 11 sierpnia 1974 w Szczecinie, socjolog, administrator, urzędnik. Zastępca Prezydenta Szczecina do spraw społecznych od 18 kwietnia 2011, tj. w okresie drugiej prezydentury Piotra Krzystka. Odpowiada za realizację i koordynację inwestycji miejskich, w tym[1] : inwestycje miejskie, ład budowlany, administrację geodezyjną i kartograficzną, współpracę z radami osiedla, udzielanie zamówień publicznych w zakresie związanym z powierzonymi zadaniami, merytoryczny nadzór nad spółkami z udziałem miasta w zakresie związanym z powierzonymi zadaniami.

Życiorys

Urodził się 11 sierpnia 1974 w Szczecinie. Jest absolwentem Wydziału Humanistycznego (socjologia) Uniwersytetu Szczecińskiego. Następnie ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania miastem oraz zarządzania projektami europejskimi. Zajmował się programami operacyjnymi i pozyskiwaniem środków zewnętrznych na realizacje działań oraz inwestycji.

Z samorządem wojewódzkim związany od 1999. W 2001 roku został naczelnikiem Wydziału Monitoringu Operacyjnego w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego, gdzie m.in. odpowiadał za koordynację i kontrolę przebiegu realizacji wojewódzkich programów operacyjnych. Od 2003 do 2008 pracował jako inspektor Wydziału Absorpcji Funduszy Strukturalnych ZPORR w Departamencie Integracji Europejskiej, gdzie zajmował się wnioskami o dofinansowanie (przygotowanie beneficjenta do złożenia aplikacji, ocena formalna projektów) oraz pozyskiwaniem środków zewnętrznych. Następnie podejmował prace związane z pozyskiwaniem środków unijnych – pracował dla INGENO CONSULT BPK Sp. z o.o., ZUS oraz [[w:Telewizja Polska|TVP SA w Warszawie (od 1 stycznia do 18 kwietnia 2011).

Jest członkiem SLD.

Jest żonaty.

Przypisy

Zobacz też

Linki zewnętrzne