Forum telewizyjne: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 6: Linia 6:
 
== Wybrane programy ==
 
== Wybrane programy ==
 
=== Forum telewizyjne (26 czerwca 1982) ===
 
=== Forum telewizyjne (26 czerwca 1982) ===
Program z udziałem dziennikarzy [[Głos Szczeciński|„Głosu Szczecińskiego”]], którzy odpowiadali na wcześniej zgłoszone przez telewidzów i czytelników pytania. Udział wzięli: redaktor naczelny – [[Henryk Prawda]], komentator – Henryk Chmielowski, kierownik działu partyjnego – Janusz Sokalski, redaktor działu morskiego – [[Bogdan Czubasiewicz]] i redaktor działu miejskiego – Krystyna Pohl.
+
Program z udziałem dziennikarzy [[Głos Szczeciński|„Głosu Szczecińskiego”]], którzy odpowiadali na wcześniej zgłoszone przez telewidzów i czytelników pytania. Udział wzięli: redaktor naczelny – [[Henryk Prawda]], komentator – Henryk Chmielowski, kierownik działu partyjnego – [[Janusz Sokalski]], redaktor działu morskiego – [[Bogdan Czubasiewicz]] i redaktor działu miejskiego – Krystyna Pohl.
 
* '''scenariusz i prowadzenie:''' [[Andrzej Androchowicz]], [[Stefan Janusiewicz]]
 
* '''scenariusz i prowadzenie:''' [[Andrzej Androchowicz]], [[Stefan Janusiewicz]]
 
* '''produkcja:''' TVP Szczecin 1982
 
* '''produkcja:''' TVP Szczecin 1982

Aktualna wersja na dzień 19:01, 4 sie 2019

Forum telewizyjne z udziałem dziennikarzy „Głosu Szczecińskiego” (1982)

Forum telewizyjne (1982) – program cykliczny realizowany na żywo, w którym zaproszeni do studia goście odpowiadają na pytania zadawane przez dziennikarzy i telewidzów


Wybrane programy

Forum telewizyjne (26 czerwca 1982)

Program z udziałem dziennikarzy „Głosu Szczecińskiego”, którzy odpowiadali na wcześniej zgłoszone przez telewidzów i czytelników pytania. Udział wzięli: redaktor naczelny – Henryk Prawda, komentator – Henryk Chmielowski, kierownik działu partyjnego – Janusz Sokalski, redaktor działu morskiego – Bogdan Czubasiewicz i redaktor działu miejskiego – Krystyna Pohl.Forum telewizyjne (4 lipca 1982)

Program poświęcony przygotowaniom do utworzenia Uniwersytetu Szczecińskiego.Forum telewizyjne (14 grudnia 1982)

Program poruszający problem zanieczyszczenia środowiska przez Zakłady Chemiczne w Policach.Forum telewizyjne (26 kwietnia 1983)

Programu z udziałem prezydenta miasta Szczecina, Jana Stopyry, który odpowiadał na pytania zadawane przez dziennikarzy szczecińskiej prasy, radia i telewizji.NagrodyO programie w prasie

  • Lektor, Pochwała TVP Szczecin, „Antena” 1982 nr 12, s. 2Źródła

  • Dokumenty i materiały archiwalne ze zbiorów A. AndrochowiczaIES64.png
Autor opracowania: Andrzej Androchowicz